Kalite Politikamız 

Madencilik sektöründe, ülke ekonomisine katkıda bulunan, toplumsal sorumlulukların bilincinde, hayatın sürdürülebilirliği için oluşturduğu maden alanlarında çevreye duyarlı bir şirket olan Orhun Metal Madencilik İnş. San. Ve Tic. A.Ş. olarak hedefimiz doğada bulunan düşük tenörlü krom cevherini %46-48 tenör bandına çekerek, ekonomiye girdi sağlamaktır.

Çevre Politikamız

Orhun Metal Madencilik İnş. San. Ve Tic. A.Ş.’nin çevre politikası proje ve üretim konusunda uzman ekibi, çözüm ortakları ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamak ve tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmaktır.

İstihdam Politikamız

Orhun Metal Madencilik İnş. San. Ve Tic. A.Ş.’nin istihdam politikası yöreyi kalkındırma önceliğiyle belirlenmiştir. Yeni personel alımlarında inşaat veya maden sahası yakınındaki köylerden başlayan bir süreç yürütülmektedir. Buna göre ihtiyaç duyulan personelin özellikleri belirlendikten sonra öncelikle madene sınır komşuluğu olan köylerden daha sonra ise diğer civar köylerden adaylar değerlendirilmektedir. Uygun adayın bulunamaması halinde sırasıyla bağlı olunan ilçe, il ve Türkiye’den adaylar incelenmektedir.