Başkanın Mesajı;

İş hayatının vazgeçilmez temeli; hızlı, dürüst ve ilkeli olmaktır. Üretime başladığımızdan bu yana en önemli ilkemiz, insanlara istihdam yaratmak ve insana saygı olmuştur.

Küreselleşen dünyada; yeni girişimlerimizin başarılı sonuçlar vermesinin nedeni; heves, dayanıklılık, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneğidir. Büyük başarılar ile sonuçlanan girişimlerin ortak bir özelliği vardır. Hepsi; araştırma ve geliştirmeye büyük pay ayırmakta, finans kaynaklarını doğru yönlendirmekte ve insan kaynaklarına gereken önemi vermektedirler. Orhun Metal Madencilik A.Ş. olarak şirketimizin büyümesinde ve bugün ki başarısında içimizde taşıdığımız girişim ruhunu ve onun hassas dengelerini doğru kanalize etmenin çok önemli bir rolü vardır. Şirketimiz eğitimli, yetenekli yönetim kadrosu, kendi alanlarına hakim mühendis kadrosu ve tecrübeli çalışanları sayesinde, bugün ki başarısını sağlamıştır.

Orhun Metal Madencilik A.Ş. olarak hedefimiz, Türkiye kromunu dünya pazarında layık olduğu yere getirmek, insanlara hizmet ve istihdam sağlamaktır.

Aydın ERGÜDEN

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Başkan Vekilinin Mesajı

Kökleri, 1986 yılına kadar uzanan Orhun Metal Madencilik güçlü ve dinamik yapısıyla sektörde yerini korumaktadır. Bu devamlılığın vazgeçilmez temeli; ilkeli, sorumlu ve dürüst olmaya dayanmaktadır.

Tüm bunları gerçekleştirirken ülkemizin büyümesi ve rafahı her daim ön şartımız olmuştur. Ülkemizin büyümesine olan inancımız bize umut vermekte ve bizi motive etmektedir. Yeni girişimlerimizin başarılı sonuç vermesi hem bu motivasyonumuza hemde liderlik ve

Pazarlama yeteceğimize bağlıdır. Şirketimiz eğitimli, yetenekli yönetim kadrosu ve kendi alanlarına hakim, tecrübeli çalışanları aracılığı ile Türkiye madenini dünya pazarında layık olduğu yere getirmektedir.

Sizlere sürdürülebilir büyüme stratejimiz çerçevesinde ülkemize yatırım yapmaya devam edeceğimizi iletir, bir arada oluşumuzun bizi daima ileri ve aydınlık günlere taşıyacağını belirtirim.

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

Çise ERGÜDEN

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ